O nas

EKOROLNIK to rodzinny niemiecko-polski biznes rolniczy z siedzibą w Łętowie gmina Sławno, 35 km od Morza Bałtyckiego pomiędzy Szczecinem a Gdańskiem.

Naszym celem jest ekologiczne rolnictwo, uprawa i hodowla wolna od wszechobecnych chemicznych wspomagaczy. Nasze tereny rolnicze są wolne od wpływów przemysłowych, my znajdujemy się nad jeziorem Łętowskim, w sąsiedztwie dużych rezerwatów przyrody "Natura 2000".

Jako rolnicy ekologiczni zobowiązaliśmy się do stosowania zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska metody produkcji. Dlatego nie używamy sztucznych nawozów i pestycydów chemicznych na naszej ziemi i plantacjach.

Nasze gospodarstwo jest objęte programem EKO-CERTYFIKACJI.


Nasza hodowla bawołów wodnych prowadzona jest w odpowiednich warunkach dla tego gatunku, naturalnym i całorocznym chowie wolnowybiegowym, bez wykorzystywania przemysłowej paszy dla zwierząt. Hodowla typowo przemysłowa nie jest naszym celem.

Dla klientów z naszego regionu produkujemy ekologiczne warzywa, syberyjskie jagody świeże i suszone, jaja, mięso z kurczaków i bawole. W sezonie grzybowym zbieramy grzyby, które przetwarzamy na suche produkty. Prowadzimy również sprzedaż naszych wyrobów poprzez portale internetowe. Sprzedajemy syberyjskie jagody, grzyby i mięso bawole w kraju i za granicą.

Więcej informacji o naszych produktach można znaleźć tutaj.
© EKOROLNIK. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk